Kozmetické služby

 

Kozmetický ultrazvuk

Prístrojové hĺbkové čistenie pleti za pomoci ultrazvuku. Ošetrenie je efektívne, bezbolestné, pleť vyčistí na povrchu ako aj v hlbších vrstvách pokožky. ScinScruber uľahčuje najnepríjemnejší kozmetický úkon akým je hĺbkové čistenie (vytláčanie).

Všetky funkcie prístroja sú pre pleť vhodné, prístroj pracuje s najpokročilejšou technológiou. Pleť po ošetrení je vyčistená, rozjasnená, hodvábne hladká, a nehrozí žiaden zápal pokožky, keďže ultrazvuk lieči poranenia a zabíja baktérie. Tento prístroj má prednosti, ktoré ocení každá klientka.

Kozmetický ultrazvuk
 

 

Masáž pleti

Masáž pleti

Masáž pleti patrí medzi najpríjemnejšie kozmetické úkony. Je to účinná forma v boji proti starnutiu, pri tomto úkone zákazníčka dokáže perfektne oddychovaťa relaxovať.

Kozmetická masáž tváre a dekoltu

Priaznivo pôsobí na ukľudnenie nervovej sústavy,uvoľnuje napätie, pomáha pri bolestiach hlavy . Privodí príjemný relax a odpočinok. Masáž tváre, krku a dekoltu zlepšuje výživu pokožky, zvyšuje tonus pleti. Pôsobí proti dvojitej brade, ovistnutým lícam a poklesnutým kútikom. Dochádza k odplavovaniu látkovej premeny (prúdenie lymfy). Pôsobením na jednotlivé vrstvy pokožky sa uvoľnuje kyselina mliečna, čím sa odstraňuje únava. Masáž blahodarne pôsobí aj na opuchy a jazvy. Dochádza k prekrveniu pokožky, čím krvné kapiláry lepšie rozvádzajú výživné látky v koži. Po tomto úkone ostane pleť krásne prekrvená a precvičia sa svaly, ktoré v bežnom dni nepoužívame tak často. Trvalý účinok je najmä vtedy, ak sa masáž vykonáva pravidelne.

 

 

Depilácia

Odstránenie nežiaduceho ochlpenia teplým voskom na rôznych častiach tela a tváre Vám zabezpečí komfortne hladké partie na dlhší čas ako pri klasickom holení. Chĺpky po depilácii rastú jemnejšie a redšie. Po depilácii sa koža ošetrí špeciálnym prípravkom, ktorý má dezinfekčný a ukľudňujúci účinok, uzatvára póry.

Nikdy nedepilujeme popálenú, poranenú pokožku a pokožku s penosnými infekčnými chorobami. Depilácia nie je vhodná pre zákazníčky s kŕčovými žilami.

Depilácia
 

 

3D mihalnice

3D mihalnice

Profesionálna aplikácia 3D mihalníc, je hotová zhruba do 2 hodín. Takto urobené mihalnice sú vodeodolné, netreba ich líčiť, oddýchnu si od maskary a dennodenného odličovania. Pri správnom postupe práce a poučení klientky sa nemusíte báť, že sa Vám zničia Vaše mihalnice a preto si starostlivo vyberajte komu sa zveríte do rúk. Ak si dáte pauzu v predlžovaní mihalníc, Lash štylistka by Vám mala vedieť odporučiť produkty na regeneráciu prírodných rias.

 

 

Chemický peeling - Phyris Skin Results

Je to účinná nová generácia ovocných kyselín. Tieto koncentrované kyseliny sú vhodné aj pre citlivú pleť, peeling prebieha bez pocitu pálenia či štípania, je to bez stresovania pokožky. Pocítite elimináciu vrások, vyrovnanie reliéfu pleti, zjemnenie rozšírených pórov, rozžiarenie a rozjasnenie pleti.

Pre koho je vhodný:

Chemický peeling
 

Ďalšie fotografie nájdete na mojom Instagrame.